Věra Kotasová - Vegetace 11

Linoryt, 44x57 cm, signováno vpravo dole V. Kotasová 91. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Věra Kotasová
31971. Vegetace 11
Dražba ukončena:16.05.2019 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč