V.Hlobil, O.V. a další - Soubor 6 kreseb a maleb

Kombinované techniky a oleje na papíře, od 100x63 cm do 12x11 cm. 3x nesignováno. 1x pasparta, ostatní volné listy.

Pozn.: Některé poškozeny.

V.Hlobil, O.V. a další
44487. Soubor 6 kreseb a maleb
Dražba ukončena:13.05.2020 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč