Viktor Jan Rychlík - Chaloupka pod Troskami

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Rychlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1875. Studoval vídeňskou akademii výtvarných umění. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě. Podle jeho akvarelů byly provedeny mnohé barevné lepty pražských pohledů.

17155. Chaloupka pod Troskami
Dražba ukončena:28.03.2018 18:50:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč