Viktor Jan Rychlík - Párové obrazy - Lovečtí psi a Tetřevi

Kvaše, obě 34x24 cm. Signovány vpravo dole V. Rychlík. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1875. Studoval vídeňskou akademii výtvarných umění. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě. Podle jeho akvarelů byly provedeny mnohé barevné lepty pražských pohledů.

68457. Párové obrazy - Lovečtí psi a Tetřevi
Dražba ukončena:31.10.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč