Oleje na kartonu, 35x48 cm. Signovány V. Rychlík. Rámovány.
Pozn.: Rámy poškozeny.
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1875. Studoval vídeňskou akademii výtvarných umění. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě. Podle jeho akvarelů byly provedeny mnohé barevné lepty pražských pohledů.