Český malíř 1. pol. 20. stol. - Kytice v modré váze

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
4220. Kytice v modré váze
Dražba ukončena:31.03.2016 21:09:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč