Viktor Voroncov - Kubánec

Olej na desce, 24x19 cm. Signováno vlevo dole V. Voroncov. Rámováno.

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

65424. Kubánec
Dražba ukončena:19.09.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč