Viktor Voroncov - Portrét dívky

Olej na překližce, 15x11 cm, signováno vlevo dole V. Voroncov, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

16649. Portrét dívky
Dražba ukončena:28.02.2018 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.02.2018 20:00:05 2371