Viktor Voroncov - Venkovan

Olej na překližce, 30x24 cm. Signováno vpravo dole V. Voroncov. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

308843. Venkovan
Dražba ukončena:03.06.2021 20:22:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč