Viktorín Šulc - Pražské zákoutí

Akvarel, 41x29 cm. Signováno vpravo dole V. Šulc 1905. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1946
Architekt, projektant, malíř. Vystudoval architekturu na ČVUT, malířsky se vzdělával soukromě u Karla Hlaváčka a Karla Liebschera. Byl členem Jednoty umělců výtvarných, členem SVU Myslbek. Rád maloval akvarely, zvláště obrázky ze staré Prahy.

305888. Pražské zákoutí
Dražba ukončena:19.08.2020 20:04:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč