Viktorín Šulc

305888. Pražské zákoutí

popis: Akvarel, 41x29 cm. Signováno vpravo dole V. Šulc 1905. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.08.2020 20:04:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč