Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vpravo dole Vil. Rada 32. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1901 - ? Malíř, grafik. Malířství studoval u F. Eisenreicha v Plzni. Věnoval se krajinomalbě a zátiší.