Vilém Kraus - Kytice s papírem

Tempera, 84x62 cm. Signováno vlevo dole V. Kraus 51. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vilém Kraus
307691. Kytice s papírem
Dražba ukončena:27.02.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč