Vilém Kraus

307691. Kytice s papírem

popis: Tempera, 84x62 cm. Signováno vlevo dole V. Kraus 51. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč