Vinklář - Hlava

Olej, 38x28 cm, signováno vpravo dole Vinklář 87, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Provenience - ze sbírky herce Martina Růžka.

14995. Hlava
Dražba ukončena:30.11.2017 22:03:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč