Vítek - Kde domov můj?

Kolorovaná litografie, 22x14 cm. Signováno vpravo dole R. Vítek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Vítek
308359. Kde domov můj?
Dražba ukončena:19.04.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.04.2021 20:22:48 1177