Vítězslav Ruber - Kompilace

Akryl na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Ruber. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1952
Malíř autodidakt, navštěvoval LŠU u prof. M. H. Heindlové, stýkal se s malíři R. Hliněnským a L. Ochrymčukem, hledá vlastní výraz. Vystavuje v moravských galeriích i v cizině (Itálie).

153570. Kompilace
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč