Litografie, 33x40 cm. Signováno dole uprostřed s věnováním Gažovič 1987. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 57 cm
o autorovi: 1939 Slovenský grafik a ilustrátor.