Vladimír Hlubuček - Zimní krajina s řekou

Olej na lepence, 60x80 cm, signováno vlevo dole Hlubuček, rám.

o autorovi: 1928 – 2013
Malíř. Studoval na Sklářské škole v Železném Brodě a na AVU v Praze u J. Želibského, V. Rady a O. Nejedlého. Věnoval se převážně krajinomalbě, používal olejové barvy či temperu. Byl vášnivým cestovatelem a na cestách po Evropě všude maloval. Rád také maloval Prahu a středočeskou krajinu. Byl členem JUV, pracoval ve výboru.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

10880. Zimní krajina s řekou
Dražba ukončena:01.06.2017 21:27:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč