Vladimír Komárek - Hlavy

Linoryt, 26x34 cm. 34/68. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

Vladimír Komárek
24631. Hlavy
Dražba ukončena:15.11.2018 21:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč