Vladimír Komárek - Labutí píseň

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 97. Rámováno.

Pozn.: Dílo je reprodukováno v knize Vladimír Komárek - Řeči s Pavlínou vydané roku 2000 nakladatelstvím Radioservis Český rozhlas.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

99247. Labutí píseň
Dražba ukončena:27.07.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:70 000 Kč