Litografie, 42x27 cm, signováno dole uprostřed Komárek, paspartováno, zaskleno.
Pozn.: Pasparta poškozena. Provenience - ze sbírky herce Martina Růžka.
o autorovi: 1928 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč