Vladimír Komárek - Žena s náhrdelníkem

Litografie, 42x27 cm, signováno dole uprostřed Komárek, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Pasparta poškozena. Provenience - ze sbírky herce Martina Růžka.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

Vladimír Komárek
14999. Žena s náhrdelníkem
Dražba ukončena:30.11.2017 22:05:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč