Vladimír Kopecký - Akt chlapce

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vzadu Kopecký. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1931 ve Svojanově na Svitavsku.
Studoval na sklářské škole v Kamenickém Šenově a v Novém Boru. Ve své tvorbě se věnuje malbě i skleněným objektům. Své práce uplatnil také v architektuře. Do roku 2008 byl vedoucím ateliéru skla na pražské VŠUP. Jeho díla jsou zastoupena např. v NG v Praze a v mnoha dalších galeriích jak doma, tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

51783. Akt chlapce
Dražba ukončena:28.10.2020 22:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč