Vladimír Kopecký

51686. Pieta

popis: Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vzadu Kopecký 51. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1931 ve Svojanově na Svitavsku.
Studoval na sklářské škole v Kamenickém Šenově a v Novém Boru. Ve své tvorbě se věnuje malbě i skleněným objektům. Svou tvorbu uplatnil také v architektuře. Je vedoucím ateliéru skla na pražské UMPRUM. Jeho díla jsou zastoupena např. v NG v Praze a v mnoha dalších galeriích jak doma, tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 20:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč