Vladimír Kopecký

51593. Slunečnice

popis: Olej na plátně, 45x45 cm. Signováno vzadu V. Kopecký. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1931 ve Svojanově na Svitavsku.
Studoval na sklářské škole v Kamenickém Šenově a v Novém Boru. Ve své tvorbě se věnuje malbě i skleněným objektům. Svou tvorbu uplatnil také v architektuře. Je vedoucím ateliéru skla na pražské UMPRUM. Jeho díla jsou zastoupena např. v NG v Praze a v mnoha dalších galeriích jak doma, tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 07.10.2020 9:26:11 3743