Olej na plátně, 40x55 cm. Signováno vlevo dole Vláďa Panuška. Rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Karasově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.