Vladimír Pukl, Milada Kazdová - Soubor  2 pragensií

2x suchá jehla, 2x 32x34 cm. Obě signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 1x volný list.

Pozn.: Rám mírně poškozen, a volný list poškozen mimo tiskovou část.

Vladimír Pukl, Milada Kazdová
45985. Soubor 2 pragensií
Dražba ukončena:10.06.2020 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo