Raszka Vladimír

56522. Malebná kytice

popis: Olej na plátně, 40 x 48 cm, signováno autorsky vpravo dole, vrypem násady štětce do mokré malby, rámováno ve vídeňském uměleckém galerijním bohatě ornamentálně zdobeném galerijním rámu. Pastózní hustý nános koloritu barevné palety autor soustředil do překrásné plynule navazující ladnosti barevné plochy, doplněné vkusně upraveným pozadím. Velmi kvalitní mistrovské virtuózní provedení! Dílo původně pochází z velké velmi kvalitní sbírky kytic českých krajanů žijících ve Vídni.

zbývá: 6 dnů, 2 hodin

konec dražby: 04.03.2021 19:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč