Vladimír Šolta - Věčné varování

Tempera, 75x57 cm. Signováno vpravo dole Šolta 73. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1924 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

304796. Věčné varování
Dražba ukončena:12.05.2020 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč