Vladimír Šolta - Zátoka a sampany

Kombinovaná technika, 40x56 cm. Signováno vpravo dole Šolta 68. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1924 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

104685. Zátoka a sampany
Dražba ukončena:22.10.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč