Vladimír Větrovský - Břízy za domem

Olej na plátně, 55x60 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1977
Malíř, grafik, sochař, autor prostorových objektů. Studoval na AVU v Praze v malířském ateliéru M. Rittsteina. Stážoval na AVU a na Hochschule der Bildenden Kunste Dresden. Na
DAMU v Praze studoval obor scénografie.

Vladimír Větrovský
153576. Břízy za domem
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 9:55:37 9161