Olej na plátně, 55x60 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: 1977
Malíř, grafik, sochař, autor prostorových objektů. Studoval na AVU v Praze v malířském ateliéru M. Rittsteina. Stážoval na AVU a na Hochschule der Bildenden Kunste Dresden. Na
DAMU v Praze studoval obor scénografie.