Vladislav Hřímalý - Soubor 12-ti ilustrací ke knihám Vznik Země a Ještěři

7x kresba křídami na čtvrtce, 35x26 cm a 5x lept, 14x10 cm. Kresby nalepeny na čtvrtkách. Signovány V. Hřímalý. Volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1895 - 1936
Rodák z Rožmitálu pod Třemšínem. Absolvoval Umělecko průmyslovou školu v Praze u prof. K.Maška a Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Švabinského. Inspiraci čerpal v rodném kraji, ve své tvorbě se věnoval také grafice a ilustracím.

28203. Soubor 12-ti ilustrací ke knihám Vznik Země a Ještěři
Dražba ukončena:13.03.2019 19:18:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč