Vlastimil Miller

305758. Košík hub

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole V. Miller. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.08.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 02.08.2020 21:50:40 3699
1 000 Kč 30.07.2020 5:48:16 3229