Olej na kartonu, 61x70 cm. Signováno vpravo dole Strašil 98. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 86 cm
o autorovi: 1923 – 2009
Malíř. Studoval na SUŘ v Brně u F. Süssera. Byl členem uměleckého sdružení Parnas, s nímž vystavoval. Věnoval se převážně krajinomalbě.