Vlastimil Strašil - Polní cesta

Olej na kartonu, 61x70 cm. Signováno vpravo dole Strašil 98. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1923 – 2009
Malíř. Studoval na SUŘ v Brně u F. Süssera. Byl členem uměleckého sdružení Parnas, s nímž vystavoval. Věnoval se převážně krajinomalbě.

Vlastimil Strašil
94205. Polní cesta
Dražba ukončena:30.04.2023 20:43:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč