Vojtěch  Tittelbach - Odpočinek

Litografie, 31x39 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Tittelbach 46. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

26620. Odpočinek
Dražba ukončena:17.01.2019 19:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč