Vojtěch  Tittelbach - Při práci

Kombinovaná technika, 22x29 cm. Signováno vlevo dole Tittelbach 25. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

72659. Při práci
Dražba ukončena:06.02.2022 20:25:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč