Vojtěch  Tittelbach - Usmívající se žena

Akvarel, 62x46 cm. Signováno vlevo nahoře Tittelbach 57. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

46333. Usmívající se žena
Dražba ukončena:24.06.2020 21:59:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč