Vojtěch Kobylka - Stádo koní

Kombinovaná technika, 20x50 cm. Signováno vpravo dole Kobylka 85. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1943 – 2014
Sochař, malíř, šperkař. Studoval na VŠUP v Praze v ateliéru kovové plastiky a šperku u J. Nušla. Působil jako pedagog Soukromé mistrovské školy v Praze. Věnoval se také restaurování předmětů z kovu a restaurování šperků. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha významných českých galeriích.

Vojtěch Kobylka
307298. Stádo koní
Dražba ukončena:11.01.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.01.2021 15:32:18 2649
500 Kč 06.01.2021 17:14:28 8030