Kombinovaná technika, 20x50 cm. Signováno vpravo dole Kobylka 85. Pasparta, sklo.
o autorovi: 1943 – 2014
Sochař, malíř, šperkař. Studoval na VŠUP v Praze v ateliéru kovové plastiky a šperku u J. Nušla. Působil jako pedagog Soukromé mistrovské školy v Praze. Věnoval se také restaurování předmětů z kovu a restaurování šperků. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha významných českých galeriích.