Vojtěch Sedláček - Čtyři roční období

4x litografie, 4x 14x21 cm. Všechny signovány tužkou Vojt. Sedláček. Rám, sklo.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
50207. Čtyři roční období
Dražba ukončena:14.10.2020 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč