Vojtěch Sedláček - Konvolut 5 grafických listů

Různé grafické techniky, od 28x31 cm do 20x23 cm. Všechny signovány tužkou. 4x pasparta, 1x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
55844. Konvolut 5 grafických listů
Dražba ukončena:10.02.2021 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč