Různé grafické techniky, od 28x31 cm do 20x23 cm. Všechny signovány tužkou. 4x pasparta, 1x volný list.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč