Kombinovaná technika, 19x28 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 65. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč