Vojtěch Sedláček

46901. Pro vodu

popis: Akvarel, 18x30 cm. signováno vpravo dole Voj. Sedláček 46. Pasparta.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 28.06.2020 9:13:20 3251