Vojtěch Sedláček - S koňmi

Litografie, 20x27 cm. Signováno vlevo dole Voj. Sedláček. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozené.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
19427. S koňmi
Dražba ukončena:17.05.2018 22:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč