Vojtěch Škrdlík - Pernštejn

Olej na plátně, 55x85 cm. Signováno vpravo dole Škrdlík V. Rámováno.

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: 1903 - ?
Malíř. Studoval v Paříži u prof. Andrého a v Londýně u prof. Hoppeho. Absolvoval studijní pobyty v Paříži, Vídni, Římě. Vystavoval v Paříži a opakovaně v Brně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

153435. Pernštejn
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč