Volkstedt, 20. století - Váza

Porcelán, výška: 38 cm. Značeno Volkstedt.

Pozn.: Kvalitní ruční malba a zlacení. Velmi dobrý stav.

Volkstedt, 20. století
36634. Váza
Dražba ukončena:30.10.2019 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč