von Tschudi, Brendel, Altum - Ilustrované knihy o zvířatech z 2. pol. 19. stol.

a) Das Tierleben der Alpenwelt, autor Friedrich von Tschudi. 22x15 cm. Vydáno v Lipsku v r. 1856, vydavatelství J.J. Weber. Polokožená převazba. Obsahuje 24 celostránkových ocelorytin. 632 stran. Listy se skvrnkami od vlhkosti. Mírně poškozeno.

b) Erzählungen aus dem Leben der Tiere, autor Fr. Brendel. Druhý díl. 21x15 cm. Celoplátěná vazba, poškozena. Obsahuje 8 barevných celostránkových ilustrací. 453 stran.

c) Waldbeschädigungen durch Tiere und Gegenmittel, autor Bernard Altum. 22x15 cm. Vydalo Verlag von Julius Springer 1889 Berlin. Celoplátěná zlacená vazba. Obsahuje 81 dřevorytů-reprodukcí v textu. 285 stran. Mírně poškozeno.

von Tschudi, Brendel, Altum
46035. Ilustrované knihy o zvířatech z 2. pol. 19. stol.
Dražba ukončena:10.06.2020 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč