Josef Vondráček - Muchomůrky

Olej na kartonu, 23x15 cm, signováno vpravo dole Vondráček, rám, pasparta, zaskleno.

1906, Zájezd u České Skalice - 1983, Česká Skalice

5535. Muchomůrky
Dražba ukončena:29.09.2016 18:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.09.2016 11:11:59 2056