Votruba - Dívka s náušnicemi

Olej na kartonu, 37x33 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Po stranách na dvou krajích dolepeny proužky papíru v šířce 1 cm a 1,5 cm.

1478. Dívka s náušnicemi
Dražba ukončena:24.09.2014 19:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč