Vratislav Vosátka - Cesta lesem

Olej na kartonu, 30x30 cm. Signováno vpravo dole V. Vosátka 1925. R8m.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876 – 1948
Malíř. Studoval na AVU v Praze v krajinářské škole Julia Mařáka. Živil se jako litograf a kreslič reklam a plakátů. Vytvořil také rozsáhlý komplet tzv. „Rodinného loutkového divadla“, vydaný r. 1910 pražským nakladatelstvím J. Haase.

Vratislav Vosátka
27292. Cesta lesem
Dražba ukončena:31.01.2019 18:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč