Vratislav Vosátka - Lesní zátiší

Olej na kartonu, 13x20 cm. Signováno vpravo dole Vosátka 1922, který byl významným Mařákovcem. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1876 – 1948
Malíř. Studoval na AVU v Praze v krajinářské škole Julia Mařáka. Živil se jako litograf a kreslič reklam a plakátů. Vytvořil také rozsáhlý komplet tzv. „Rodinného loutkového divadla“, vydaný r. 1910 pražským nakladatelstvím J. Haase.

Vratislav Vosátka
25362. Lesní zátiší
Dražba ukončena:29.11.2018 21:34:15
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč