Vršovský - Šneci v košíku

Olej na překližce, 30x34 cm. Monogramováno vpravo dole IV. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

Vršovský
108072. Šneci v košíku
Dražba ukončena:27.12.2023 22:05:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč