východoevropský malíř konec 19. století - Zima na ruské vsi

Olej na dřevě, 27x20 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

východoevropský malíř konec 19. století
36781. Zima na ruské vsi
Dražba ukončena:31.10.2019 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč